Kariéra

Aktuálně hledáme:

Stavbyvedoucí Praha/Střední Čechy
Montér střešních hydroizolací

Stavbyvedoucí:

Hledáme do týmu menší stavební firmy stavbyvedoucího. Převážné provádíme stavby a rekonstrukce RD, specializujeme se také na hydroizolace folií EPDM a zelené střechy. Zakázky provádíme V Praze a Středních Čechách. Náplní práce je ve spolupráci s jednatelem zajištění materiálu, koordinace přípravy, organizace práce stavebních dělníků, odpovědnost za realizaci stavby, kontrola harmonogramu, komunikace s klientem i jednatelem firmy, koordinace dodavatelů, zastupování při realizaci dané zakázky.

Požadujeme

Velmi důležitá je pro nás praxe na stavbách, práce s dělníky a dodavateli
Dobrá znalost práce s PC - MS office (možnost zaučení)
Min. SŠ vzdělání stavebního směru
Velmi dobrá organizační schopnost
Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
Reprezentativní vystupování
Trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

Spolupráci na IČO - v případě spokojenosti možnost práce na HPP
Pracovní dobu dle dohody
Pracovní prostředky dle dohody
Pravidelné školení

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na info@stavbyvasut.cz

Montér střešních hydroizolací:

Náplň práce:

Montáž tepelných izolací střech včetně kotvení
Pokládka hydroizolace EPDM

Požadujeme:

Zručnost a zodpovědnost
Používání zdravého (selského) rozumu
Dodržování technologických postupů
Dobrá fyzická kondice
Možnost práce ve výškách

Nabízíme:

Možnost výběru - HPP/ IČO/ DPP/ DPČ
Stabilní pracovní dobu