Rodinný dům ve Stříbrné Skalici na prodej v procesu rekonstrukce

Rádi byste vyměnili ruch velkoměsta za klidné prostředí s čerstvým vzduchem, ale v dojezdové vzdálenosti do Prahy?  Toužíte mít klid, ale být v blízkosti centra dění?
V tomto domě naleznete co hledáte. 

Malý rodinný dům 2+kk s půdou ve kterém nechybí otevřené stropy, střešní okna, kuchyně spojená s obývacím pokojem, půda pro relaxování a ukládání potřebných věcí, vstupní chodba, koupelna se vším co si dokážete představit a prostorná ložnice.

Máte rádi turistiku, procházky, minimalismus, bezstarostnou domácnost? Potěší Vás bezúdržbový dvůr s prostorem na uložení nejnutnějších věcí, kde si ale i tak budete moci posedět s přáteli.

Vše je zachyceno níže ve vizualizaci.


Dům kombinuje historii z roku 1804 a stylový prostor v srdci Stříbrné Skalice. Náklady na vytápění lze příznivě ovlivňovat topením v krbu.

V domě je podlahové vytápění, kuchyňská linka na míru, dřevěná okna na míru, krb, koupelna s vanou, sprchou, toaletou a bidetem. Při rekonstrukci jsme se zaměřovali na kvalitní zpracování až do posledního detailu a praktičnost domu.

Parkování je možné na ulici před domem.

Celková užitná plocha domu je 53,5 m2 + dvůr 105 m2.

Velkou výhodou je umístění domu a okolní občanská vybavenost v blízkosti náměstí. Doslova do jedné minuty chůze se dostanete na poštu, do potravin, restaurace, školy, školky, knihovny, na dětské hřiště nebo do kostela. Kousek je také fotbalové hřiště, posilovna a další služby. Stříbrné Skalice je obklopená přírodou, která vybízí k procházkám, vyjížďkám nebo výletům. 

Do Prahy dojedete za 40 minut.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte mě přes formulář níže nebo nám zavolejte pro další informace a sjednání prohlídky. 

Vizualizace pro představu prostoru