Zaměřujeme se na rodinné domy, bytové domy a rekonstrukce v Praze a Středočeském kraji.

Pokud jste se rozhodli a vybíráte ze stavebních firem, je mnoho kritérií, které je třeba zvážit. Základem je najít vhodnou stavební firmu, která Váš budoucí dům snů pomůže postavit s minimálními starostmi. 

Na první schůzce, která může probíhat jako online schůzka u Vás na stavbě nebo u nás v provozovně v Kostelních Střimelicích, se seznámíme s Vašimi představami, vy si naopak uděláte představu o našich možnostech. 

Při Novostavbách se s vámi domluvíme, zda budete chtít využít komplexních služeb stavby na klíč nebo Vám pomůžeme jen z části např. hrubá stavba apod.
U Rekonstrukce nabízíme služby v obdobném rozsahu. Pokud objekt a záměr rekonstrukce splňuje podmínky dané programem Nová Zelená Úsporám, rádi Vám pomůžeme s vyřízením dotace na rekonstrukci, která může při splnění podmínek dosahovat i několik stovek tisíc korun.

Na všem se předem domluvíme a vy budete po první schůzce a z dostupných podkladů znát i cenovou kalkulaci.

Pokud máte pozemek, a plánujete si nechat navrhnout rodinný dům na míru podle Vašich představ, můžeme Vám nabídnout spolupráci projektanta (stavební projektant) či návrh interiérového studia. Spolupracujeme s lidmi, které máme prověřeného a sdílí naši koncepci přístupu k zákazníkovi.

Máte-li svou projektovou dokumentaci, není to pro nás problém a budeme postupovat podle předloženého výkazu výměr.

Necítíte se ve stavebnictví jako ryba ve vodě, ale potřebujete kontrolu a dohled nad prováděnou stavbou, nabízíme službu nezávislého technického dozoru stavebníka, který Vám pomůže Vaši plánovanou stavbu dokončit včas, v požadované kvalitě a bez zbytečných nákladů stavby navíc.

Jakmile se dohodneme na rozsahu spolupráce a odsouhlasíme si cenu, dalším krokem bude podepsání smlouvy o dílo.

KOMPLETNÍ SLUŽBY

U kompletních služeb se jedná o tzv. stavby na klíč, obsahující zhotovení architektonického návrhu (volitelné) domu nebo jiné stavby se spolupracujícím architektem, zhotovení projektové dokumentace (nutné), ohlášení stavby nebo stavební povolení, zajištění materiálu a všech dodávek, výstavbu domu, vybavení technologiemi standardními i technologiemi chytré domácnosti pro náročné zákazníky, vybavení interiéru, zhotovení zpevněných ploch, chodníků, oplocení pozemku a finální kolaudaci. 

Podle Vašich přání můžeme vybudovat také wellness na zahradě.

ČÁSTEČNÉ SLUŽBY

U částečných služeb se jedná o služby, na kterých se předem domluvíme. Vycházíme ze zkušenosti, že již máte jasnou představu, zhotovenou projektovou dokumentaci, případně už máte potřebná povolení. Můžeme nabídnout také rekonstrukci na klíč v domluveném rozsahu

V tomto případě Vám můžeme zkoordinovat stavbu, zhotovit základovou desku, hrubou stavbu, zateplit fasádu nebo navrhnout skladbu a zhotovit novou zateplenou střechu ( plochá střecha, šikmá střecha, zelená střecha) nebo třeba jen vybudovat nebo provést rekonstrukci podkroví

Používáme jen kvalitní stavební materiály dostupné na trhu a ručíme za jejich dlouhodobý užitek.