Kostelní Střimelice na prodej

Rádi byste vyměnili ruch velkoměsta za klidné prostředí s čerstvým vzduchem, ale v dojezdové vzdálenosti do Prahy? S dostatkem osobního prostoru v domě i na zahradě? Toužíte mít separátní místnost na domácí wellness? V domě 5 místností + kuchyňský kout, spíž, šatnu, sklep a možnost přetvoření dalšího prostoru ve velkorysé půdě?

Separátní místnost na wellness nebo domácí kancelář či společenskou místnost s vlastní kuchyní a toaletou? Garáž pro dva automobily? Zahradu, kde se budete scházet s přáteli na grilovačce, a s možností vysázení vlastních plodin? Vše je zachyceno na přiložených fotografiích.

A co dále v domě najdete, kromě výše zmíněného?

Dům jsme koncipovali jako nízkoenergetický. Náklady na měsíční provoz jsou 4000,- Kč.

V domě je podlahové vytápění, tepelné čerpadlo, centrální vysavač, kuchyňská linka na míru, krb, technická místnost, dvě koupelny z toho jedna s WC a dvě samostatné toalety, parapety z beskydského akátu, prvotřídní materiály. Při rekonstrukci jsme se zaměřovali na kvalitní zpracování až do posledního detailu a praktičnost.

Celková užitná plocha domu je 247 m2 + velkorysá půda 108m2 a sklep 16 m2.

Plusem umístění domu je krásná okolitá příroda, která vybízí k procházkám nebo výletům na kole. Nejbližší místo se spoustou koncertů a společenského života je Hospoda na Propasti. Na menší nákup můžete vyrazit do vedlejšího Hradce k Danče, dále pak do Mukařova, Kostelce nad Černými lesy, ale můžete také využít služeb rozvozu potravin Košík a Rohlík.

Do Prahy dojedete za krásných 40 minut.

Zaujala Vás tato nabídka? Zavolejte nám pro další informace a sjednání prohlídky. Vše Vám ukážeme a vysvětlíme a také vás rádi propojíme s komunitou přímo v Kostelních Střimelicích nebo ve vedlejším Hradci. Tady začíná Váš nový život.

Fotogalerie